איך בוחרים שואב אבק ?

שואב אבק רובוטי

 

כאשר אנחנו בוחרים שואב אבק, אנחנו רוצים לרכוש שואב כזה שיחזיק מעמד לאורך שנים, אך גם יהיה יעיל בניקיון שלנו, ויכול לעזור לנו לנקות את הבית בצורה טובה, ובד בבד יסייע לנו להתאמץ כמה שפחות בניקיון הרצפות ושאיבת חפצים – וזאת על מנת שנוכל להתפנות לניקיון אלמנטים שונים בבית. אז כיצד נוכל לבחור את שואב אבק הטוב ביותר? כמו פרמטרים לבחירת השואב.

נוחות – כאשר אתם בוחרים שואב אבק, חשוב לשים לב כי שואב האבק שלכם נוח לשימוש. לדוגמא, אתם בוחרים שואב אבק רגיל, משמע שואב אבק המחובר לחשמל בעל ידית אחיזה, חשוב שידית האחיזה תהיה נוחה לכם, ותעזור לכם לשאוב את האבק ללא כאבי גב ובצורה נוחה עבורכם. בנוסף חשוב ששואב האבק יהיה קל לנשיאה ומעבר בין החדרים השונים, כולל עליה במדרגות ומעבר בין השטיחים כמו גם שאיבה של כורסאות וספות. אם בחרתם בשואב אבק רובוטי חשוב לבחור שואב כזה שיהיה לכם נוח לתפעל וכי תבחרו בשואב אבק רובוטי בעל מבנה יהלום, משמע שואב בצורת האות D שיכול לעבור בקלות בין החדרים ובכל הזויות בחלל הבית.

אחסון – דאגו כי את שואב האבק שלכם קל יהיה לאחסן. שואב אבק שקשה לאחסן תופס מקום רב וחלקיו מתפזרים לכל עבר ובסופו של דבר הוא יותר מציק מעוזר. בדקו ששואב האבק מודולרי ויכול להתאים גם למחסן הקטן ביותר.

עוצמת שאיבה – עוד חשוב לשים לב לעוצמת השאיבה של השואב. חשוב לבחור בשואב עם עוצמת שאיבה חזקה אך גם משתנה בהתאם לאלמנט אותו אתם שואבים. יש לשים לב כי השואב יוכל להתאים עצמו לשאיבת רצפות וגם לשאיבת אריגים עדינים. אם אתם מעוניינים בשואב שיכול לשאוב שטיחים ורצפות בצורה טובה תוכלו לבחור בשואב אבק רובוטי של neato שואב זה הינו בעל יכולות מעולות.  ניטו יודע לבצע ניקוי יסודי של חול, אבק, סיבים, שיער, פרווה, מכל סוגי המשטחים.

שואב אבק רובוטי או רגיל – רבים האנשים המתלבטים בבחירת שואב אבק רובוטי או רגיל. זה נכון ששואבים אבק רובוטיים הינם יקרים יותר מהשואבים הרגילים, אך עם זאת שואבים מסוג זה חוסכים זמן רב ויכולים לסייע המון בניקוי הבית, המשרד, העסק וכל במקום בו אתם זקוקים לעזרה בניקיון.

השאר תגובה