לראשונה בישראל – אוטובוס חשמלי

יבוא טסלה לישראל

המאמר באדיבות https://www.evm.co.il

כל שנה המשק הישראלי מבזבז מילארדי שקלים על פקקים. הפקקים יוצרים קודם כל זיהום אוויר אדיר אך חוץ מזה הם גורמים לכך שמיליונים מאתנו מוציאים מבזבזים את הזמן מבלי לעשות כלום וכך אין לנו זמן לגדל את הילדים והפיריון העסקי יורד בצורה ניכרת. הפתרון ההגיוני היחיד לבעיית הפקקים הוא להשקיע בתחבורה ציבורית וכך לשפר את איכות החיים של אזרחי ישראל. אך אי אפשר להתעלם מכך כי אוטובוסים רגילים הם גם מאוד מזהמים וגם מאוד יקרים וכך יש מעט מדי אוטובוסים במדינת ישראל ובעיית הפקקים לא יכולה להיפתר. כל זה עתיד להשתנות אם אנו נתחיל להכניס לארצנו אוטובוסים חשמליים. עליכם להבין כי אוטובוס כזה הוא דבר נפלא והוא ישרת אותנו בצורה נהדרת ויאפשר לנו לצמצם את זיהום האוויר כמו גם את עלות האוטובוסים וזהו דבר נפלא ביותר שאי אפשר להתעלם ממנו.

איך נבטיח כי האוטובוס החשמלי יהיה ברמה גבוהה?
אז מה אנחנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי האוטובוס החשמלי אכן ישרת אותנו כמו שצריך? הרי אנו צריכים לשים דגש על איכות האוטובוס לפני שאנו קונים אותו וזאת בכדי להבטיח כי הוא יהיה גם בטוח לנסיעה וגם ייסע בצורה טובה ואיכותית. על רקע זה אנחנו חייבים לציין שאם אנו רוצים להבטיח זאת אנו צריכים לשים לב מי היצרן של האוטובוס. בכדי להבטיח כי האוטובוס הוא ברמה גבוהה אנו צריכים לבחון את היצרן שלו לעומק ולא להתפשר על נושא זה. רק כך נבטיח כי האוטובוס אכן יעבוד כמו שצריך ורק כך נבטיח כי לא תהיה לנו בעיה עמו.

האם התחזוקה של אוטובוס חשמלי היא יותר מסובכת?
עליכם לדעת כי אם האוטובוס הוא ברמה גבוהה אזי התחזוקה שלו היא יותר פשוטה מאשר אוטובוס אשר עובד על מנוע דיזל או מנוע בנזין וזהו יתרון נוסף שאנו צריכים לקחת בחשבון בהקשר של אוטובוס חשמלי וזוהי סיבה נוספת מדוע נראה כי האוטובוסים הללו הולכים להיות יותר ויותר פופולריים וחברות רבות יעדיפו אותם על פני אוטובוסים רגילים.

קרא גם על יבוא טסלה לישראל

השאר תגובה