תיקון ציוד אירובי – האם זה יקר מדי?

הליכון ביתי מאפשר אימון נוח בכל שעה ביום, או בלילה, בכל ימות השנה. עם זאת, יש לנקות את המדרסים ולתחזק אותם כדי להמשיך ולפעול נכון. במיוחד הפעלה מפעילה לחץ משמעותי על רכיבי המכונה, ובמיוחד על החגורה. שירותי תחזוקה מבטיחים כי ההליכונים ימשיכו לפעול בצורה חלקה ושקט. אם הם נשברים, תיקון יחסית סביר (בהשוואה להחלפת הליכון). עלות התחזוקה והתיקון נמוכה בדרך כלל, תלוי במספר וסוג החלקים שצריך להחליף.
מוזמנים לקרוא בהרחבה אודות שירותי תחזוקת מכשירי ספורט באתר treadmill.

 

תחזוקת הליכון

מפעילי שירותי הליכון רבים, ביניהם ציוד לתיקון מומחה ציוד כושר ברחבי הארץ מציעים שירותי תחזוקה מונעת, הכוללים ניקוי והתאמת חגורת ההליכה, ניקוי הגלגלים, שואב פנים הפנים. של המכונה, בדיקת חיבורי החשמל, אבטחת כל הברגים הרופפים וכיול הכונן והמנועים. GymTech Solutions למשל, גובה 400 ש"ח עבור שיחת שירות ביתי, בתוספת מחיר לשעה עבור שירותי תחזוקה.
כאן באתר תוכלו למצוא מגוון שירותי תיקון הליכונים, אופני כושר ועוד!

שירותי אבחון הליכון

מפעילי השירות מציעים גם שירותי אבחון ותיקונים, ומספקים לבעלי הבית את המידע הדרוש להם בכדי להחליט האם לתקן הליכון כדאי. באופן כללי העלות לאבחון בעיה, כולל עבודה אך לא חלקים, נעה בין 100 ל -400 ש"ח

שירותי תיקון הליכון

מגוון דברים יכולים להישבר על הליכון, אך ניתן לתקן את רובם. לדוגמא, בתיקון המתקין יכול להחליף גלילים, חגורות ולוחות בקר, לשמן ולהתאים את המתח על חגורות ההליכה ולבצע תיקונים אלקטרוניים ומכניים אחרים.

 

מרבית חברות התיקונים גובות מחיר לשעה, בין 100 ל 400 ש"ח, בתוספת עלות החלקים.

כאשר הציוד נמצא מעבר ליכולות התיקון, יתכן שהגיע הזמן לזרוק אותו לזבל, אבל אל תזרקו לפני שתנסו לתקן, המכשירים הללו עולים אלפי שקלים. היו חכמים בקנייה ובטיפול שוטף במכשירים שלכם.
מוזמנים להתייעץ עם יוני טכנאי הליכונים ולקבל את השירות המקצועי והיעיל ביותר!

השאר תגובה