מערכת לספירת אנשים

האם אתם יודעים כמה אנשים מגיעים לעסק שלכם בכל יום? האם אתם יודעים כמה אנשים נמצאים אצלכם בעסק בשעות השיא או בימי חול ובאירועים מיוחדים? הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לכל עסק שמעוניין בכך להתקין מערכת לספירת אנשים. מערכות מתוחכמות שמשלבות בינה מלאכותית ומצלמות חכמות מעניקות לעסק יתרונות עצומים שכדאי להכיר.

 

כך בודקים יעילות פרסום אמיתית

מערכת לספירת אנשים נחוצה בעיקר לעסקים גדולים, שאליהם מגיעים הרבה לקוחות ולמעשה קהל רחב ומגוון. סיבה אחת טובה מאוד להתקנה של מערכת מסוג זה היא בדיקת יעילות מסעי פרסום וקמפיינים. העסק משקיע כסף רב בשיווק, אז איך יודעים אם השיווק עובד? על ידי ספירת אנשים, יודעים כמה לקוחות מגיעים לעסק בתקופה שבה לא מפרסמים לעומת הימים שלאחר השקעה במסע פרסום חדש או לאחר מיתוג עסקי. כך אפשר לזהות אילו קמפיינים מניבים הצלחה ואילו קמפיינים כדאי לבטל או להחליף.

 

זיהוי מאפייני לקוחות כלליים בעסק

מערכת לספירת אנשים אמנם איננה מערכת מעקב שנועדה לבדוק כל לקוח ולקוח, אבל כן אפשר להיעזר בה לצורך זיהוי מאפייני לקוחות כלליים. לדוגמא, אפשר להשוות בימים מסוימים בין מספר האנשים שהגיעו לבית העסק לבין מספר העסקאות שבוצעו. כך ניתן לדעת כמה אנשים נכנסו ויצאו מבלי לבצע רכישה וכמה אנשים הגיעו לטובת רכישה ועשיית עסקה.

 

התייעלות עסקית וניהול נכון

על בסיס מערכת לספירת אנשים ניתן לייעל את העסק ולנהל אותו נכון יותר. בעזרת דוחות מפורטים אפשר לדעת מתי מגיעים יותר אנשים ומתי יש פחות קהל. כך ניתן לבדוק מתי העסק בתפוסה מלאה ומתי לא. בנוסף, אפשר להיערך עם מספר עובדים מתאים. כך אפשר לדעת כמה קופות צריך לפתוח בימים ובשעות שונים.

 

צרו קשר עוד היום עבור פתרונות אבטחה ותקשורת.

השאר תגובה