ערכות קיט למודלים

ערכות קיט למודלים

אם אתם אדריכלים או מעצבי פנים, בוודאי למדתם שהדרך הנכונה ביותר להציג פרויקט ללקוח היא באמצעות המחשה ויזואלית של מה שעתיד להיות המבנה בו הלקוח יגור, ישחק, ייצור או יעבוד. 

הדרך להציג פרויקט או חזון עבור מרחבים, היא להבין את הרצונות והצרכים של הלקוח, ולאחר מכן לשבת ותכנן תכנית אדריכליות ועיצובית. לבסוף יש לחזור ללקוח עם רעיונות מומחשים ותכנית ברורה לעיצוב ובניית מבנים שונים. 

אחת הדרכים לכבוש את ליבו של לקוח או לזכות במכרז ולהתברג אל פרויקט גדול היא באמצעות בניית מודלים של מבנים. כך ניתן לבנות מודלים מדויקים של חנויות, עסקים, מבני מגורים, דירות, בתים פרטיים, מוסדות לימוד ועוד. 

הדרך להציג באופן מדויק את המרחב קורית באמצעות מודל קטן שמטרתו לדמות את המבנה לאחר הבנייה. שיטה זאת מאפשרת להציג את הרעיון והתוכניות ללקוח ובה בעת לבצע שינויים או אדפטציות לצרכים של בעלי המבנה.

> זה המקום לבדוק חומרים לבניית מודלים אדריכליים

כיצד בונים מודל?

ע"מ לבנות מודל כזה חשוב לבחור חברה מומחית באספקת ערכות בנייה למודלים אדריכליים ולמעצבים. חברות כאלה יספקו קירות, מדרגות, עמודים התומכים, גגות, רעפים, רצפות, פרקטים, חיפויים, גדרות, תאורה וכולי והכול דרך פריטים קטנים שמתאימים לבניית מודל. 

בין היתר תוכלו למצא ערכות קיט שמכילות את כל הדרוש החל מכלים סניטריים של המבנה עד לכיסאות שולחנות, עצים, אבקות עיצוב, משטחי דשא, לוחות עץ, שיש מדומה וקטן, כלי תחבורה, ריהוט וכדומה, כשאר הכול מיוצר בגודל מיניאטורי ומקצועי. 

בחרו חברה שיכולה להתאים את הערכות ואת המוצרים הדרושים לפרויקטים שלכם, כמו Ridm בניית מודלים לעיצוב פנים למשל. שימו לב כי הערכות שאתם בוחרים מכילות את כל הדרוש להצגה של המודל. וודאו כי אתכם מקבלים ליווי צמוד וכי כל מה שאתם מזמינים מגיע בזמן תוך שירות מלא וליווי אישי של אנשי המקצוע. בהצלחה! 

השאר תגובה