במה שונה עסק קטן מעסק גדול?

ברקודים

אין ספק כי ניהול עסק זו משימה קשה ומורכבת. אך אין גם ספק כי ניהול עסק קטן הוא משימה הרבה יותר מורכבת וקשה מאשר ניהול עסק גדול. כאשר אנחנו מנהלים עסק גדול או עסק קטן אנחנו צריכים לחשוב על מאות פרמטרים שצריכים להסתדר, ההבדל בין עסק קטן לגדול הוא שבעסק קטן אין לנו מקום לטעויות. בעל עסק קטן אשר מבצע טעות יכול להוביל לכך כי הטעות תגרום לסגירת העסק. לעומת זאת המשאבים של מנהל בעסק גדול הם הרבה יותר גדולים ולכן טעות שהוא מבצע לא בהכרח תעלה לנו בסגירת העסק. מכאן נובע הקושי הגדול של ניהול עסק קטן ומכאן נובעת העובדה כי יש שוני בין שני העסקים. הגודל משחק כאן תפקיד מכריע ועלינו לזכור זאת אם אנחנו מנהלים בעסק קטן או גדול.

מסופון – חשיבות ההתאמה שלו ללקוח

אחת הדוגמאות לכך שאסור לטעות בעסק קטן היא ניהול המחסן. למחסן יש משמעות עצומה לרווחיות העסק ועלינו לזכור זאת. בכדי להקל על ניהול העסק הקטן וגם הגדול אחד הדברים שאנחנו יכולים לעשות הוא להשתמש במסופון. מסופון עוזר לנו לנהל את המחסן בעסק ולדעת בדיוק מה קורה במחסן בכל רגע נתון. כך יכולת קבלת ההחלטות שלנו הרבה יותר טובה. אך שימו לב חשוב מאוד שהמסופון יהיה מותאם ללקוח שקונה אותו. לכל לקוח מאפיינים שונים ודרכי עבודה שונות, והחברה אשר מוכרת את המסופון חייבת להבטיח כי הוא ייענה על הצרכים הספציפיים של הלקוח. אם המסופון לא מותאם באופן אישי ללקוח הוא לא שווה הרבה ואת זאת אנחנו צריכים לזכור.

מסופון – חשיבות התמיכה לאחר קנייתו

שימו לב כאשר אתם קונים מסופונים הקפידו להבטיח כי החברה שממנה אתם קונים את המסופונים תמשיך לתמוך בכם גם לאחר קניית המסופון. יתכן ויהיו לכם שאלות בנוגע לאופן הפעלת המסופון, יתכן והמסופון יתקלקל פתאום. בכל מקרה אתם חייבים להבטיח כי החברה שממנה קניתם את המסופון תמשיך לתמוך בכם ותעמוד לרשותכם בכל שאלה וטרוניה שיש לכם בנוגע למסופונים.

 

השאר תגובה