מחסום פלסטיק – לשם מה אנחנו צריכים את זה

מחסום פלסטיק

לא פעם אנחנו נדרשים למנוע מעבר של תנועה, בין אם זה של כלי רכב ובין אם זה של אנשים. זה יכול לנבוע מסיבות שונות. לשם כך, אנחנו צריכים להשתמש בכלים ואמצעים מסוימים שימנעו כל אפשרות של מעבר, בהתאם לתנאי השטח, כמובן. 

אנחנו יכולים להתקין במקום גדר, אך אם מדובר בעניין זמני אז אין בזה טעם, מה עוד שלא בכל מקום זה אפשרי. אנחנו יכולים גם להציב שלט, אך זה לא בהכרח ישפיע. לכן הפתרון הטוב ביותר במקרים רבים זה להציב מחסום פלסטיק כמו שמציבים לעיתים מחסום דוקרנים, מחסום שאפשר לנייד אותו ומצד שני, הוא מונע מעבר בצורה די בטוחה. 

מניעת מעבר של כלי רכב או אנשים, מתבצעת במקרים שונים. כך למשל היא נדרשת כאשר אנחנו רוצים לבצע תיקון במקום, לבצע עבודות בשטח. כמו כן, היא מתבצעת אם יש במקום חשיפה של חשמל, צינורות מים, בור או כל דבר אחר שיכול להוות סכנה. במקרים רבים גם נהוג להשתמש במחסום פלסטיק, בשביל למנוע מעבר של כלי רכב בחניונים כאשר הם מלאים. 

כיצד אנחנו יודעים איך ומתי להשתמש במחסומים

צריך להדגיש, לא בכל מקום אנחנו יכולים להשתמש במחסום ובטח שאנחנו לא יכולים להשתמש בו ללא אישור בשטח ציבורי פתוח כמו כאן. עם זאת, אם יש לנו את האישורים והאפשרות, הרי שזה בהחלט יכול להיות אפשרות וזה אכן גם יכול לעזור לנו. 

אנחנו צריכים לבדוק כיצד ניתן להציב את המחסום באופן כזה שאכן ימנע מעבר מחד, ומאידך לא יפריע לתנועה הזורמת במקום. 

לפני סיום נדגיש, השימוש במחסום פלסטיק הוא אטרקטיבי מאחר ומדובר במחסום נייד, שניתן להעביר ממקום למקום בצורה פשוטה, זמינה וקלה.

השאר תגובה