מה צריך לדעת כדי לבנות אפליקציה לאנדרואיד?

apps-2558373__340[1]

אפליקציה לאנדוראיד היא אפליקציה שיכולה לסייע בתחומים רבים. אנשים רבים היום נעזרים במגוון שלם של אפליקציות על מנת לבצע פעולות לחפש אינפורמציה, לרכוש מוצרים ועוד. באמצעות אפליקציות הם חוסכים זמן רב ונחשפים למגוון שירותים. לא בכדי תחום בניית האפליקציות הפך לתחום מבוקש במיוחד.

מפתחי תוכנה מתחילים מוצאים את עצמם מתלבטים בין בניית אפליקציה למכשיר האנדרואיד לבין פיתוח אפליקציה למכשיר האייפון. שני המכשירים הללו פועלים על מערכת הפעלה שונה, גם צורת הפיתוח שלהן שונות. במאמר להן נספק את הסיבות שכדאי לפתח ולבנות אפליקציה לאנדרואיד.

בניית אפליקציות לאנדרואיד

אחת הסיבות העיקריות שכדאי לפתח אפליקציה לאנדוראיד היא פנייה לקהל רחב יותר. ידוע שהרבה מעדיפים את מערכת ההפעלה אנדרואיד, ולכן במידה והחלטתם לפתח אפליקציה שמתאימה למכשיר הפועל על אנדרואיד, תהייה לאפליקציה שלכם הרבה יותר חשיפה לקהל משתמשים. מערכת הפעלה באפליקציה לאנדרואיד היא בנייה בקוד פתוח, מה שלמעשה מקנה את  היתרון שאינכם צריכים לבנות את הקוד מחדש, בעיקר אם אתם נחשבים למפתחים בתחילת דרככם. תוכלו לאתר תבניות קוד חינמיות בתוך הקהילה של אנדרואיד.

התאמה למוצרים אחרים

מדובר אם כן במערכת שלא מיועדת אך ורק למכשירים סלולריים. כי אם אפליקציה לאנדרואיד יכולה להיות מותאמת גם למוצרים אחרים כמו: שעון חכם או לטלוויזיה חכמה. מה שמקנה לבעלי עסקים שיש להם אפליקציה, להיחשף למגוון רחב של לקוחות ולהרחיב את העסק בתחום הפיתוח במכשירים שנחשבים למכשירים חכמים.

אפליקציה לאנדרואיד שמפתחת את העסק

למרות שפעולה של בניית אפליקציה לאנדרואיד מחייבת משאבים שהם חיוניים כמו זמן ועלויות, בסופו של דבר היא הכי משתלמת. גם אם אתם רק בתחילת הדרך, מהר מאוד היום בו תוכלו לקצור את הפירות מהאפליקציה שלכם. אפליקציית לעסק או לכל דבר, היא כלי פרסומי חזק, מהסיבה שמשתמשים רבים וגם לקוחות מעבר לים מבלים מול המסך של הטלפון שעות רבות ונעזרים בו למגוון של פעולות.  בנוסף, האפליקציה מאפשרת לבצע פעולות מגוונות גם כשאין זמינות מאוישת.

 

השאר תגובה