אילו שעוני נוכחות קיימים כיום

אילו שעוני נוכחות קיימים כיום

לא מעט בעלי עסקים יודעים שכיום הדבר החשוב ביותר אשר יכול לסייע להם לעקוב בצורה הטובה ביותר ע הנוכחות או אי הנוכחות של העובדים שלהם במקום העבודה מדי יום ביומו הוא שעון חכם. שעון חכם יכול לתרום לשקט הנפשי של כל בעל עסק או בעל משרד אשר מעסיק כמות רבה של עובדים. בעוד שבעבר מעקב אחר נוכחות עובדים היה מתבצע באופן ידני, הרי שכיום מרבית העסקים מבינים כי על מנת לעקוב בצורה יעילה ואיכותית יותר אחר נוכחות העובדים שלהם, אין ספק שכדאי להם לעבור אל שעוני נוכחות חכמים ומתקדמים.

סוגי שעוני נוכחות

כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של שעוני נוכחות וכל בעל עסק צריך לבחור את שעון הנוכחות אשר מתאים ביותר לצרכים שלו. ניתן למצוא כיום שעוני נוכחות דיגיטליים אשר פועלים עם כרטיסים מגנטים. כלומר, לכל עובד יהיה כרטיס מגנטי התואם לשעון זה, אותו הוא יעביר כאשר יגיע למקום העבודה וכאשר יצא ממקום העבודה.  סוג אחר של השעונים הללו הם שעוני נוכחות ביומטריים אשר כל עוקבים אחר נוכחות העובד על ידי זיהוי טביעת האצבע שלו. שעון זה יכול לעקוב בצורה טובה יותר אחר נוכחות של עובדים במקום העבודה שלהם שכן, בעוד ששעון הפועל באמצעות כרטיס מגנטי הוא שעון שניתן לרמות, את השעון המבצע זיהוי עובד באמצעות טביעת האצבע שלו בלתי אפשרי לרמות באופן כלשהו. ניתן למצוא במסגרת השעונים הללו גם שעון נוכחות אשר רושם נוכחות עובד באמצעות זיהוי הפנים שלו.

שעוני נוכחות במובייל

קטגוריה נוספת מתקדמת מאוד בתחום שעוני הנוכחות, הרלוונטית בעיקר עבור מקומות עבודה שבהם ישנם לא מעט עובדים אשר מבצעים את עבודתם מהשטח כגון: טכנאים של חברות סלולר ועוד הם שעוני הנוכחות במובייל. כלומר: באמצעות אפליקציה מיוחד המעסיק יכול לעקוב אחר נוכחות העובדים שלו בעבודתם. האפליקציות קלות להתקנה ולהפעלה ומספקות כיום את המענה האידאלי עבור לא מעט מקומות עבודה שונים. חשוב כמובן לבחור את שעוני הנוכחות האיכותיים ביותר, של ZBM החברה הטובה ביותר כיום.

השאר תגובה