שאיבת הצפה למה לא כולם מודעים לפעולה שמצילה בתים?

שאיבת הצפה למה לא כולם מודעים לפעולה שמצילה בתים?

הצפה של הבית בגלל נזילה או בעיית צנרת כזו או אחרת, היא אף פעם לא דבר נעים. נוסף על כך שלאחר ההצפה או מוכרחים לגרוף את כל המים העודפים אל מחוץ לבית, לבדוק שהרהיטים בבית לא נהרסו בגלל המים שחדרו לכל מקום והלכלוך הרב שהמים גרמו – חשוב לדעת כי הצפת רצפה שהיא בכמויות גדולות במיוחד, עלולה לגרום לבעיות שבמבט ראשון לא ניתן לראות אותן מכיוון שהן נמצאות מתחת לפני השטח.

כיוון שמדובר בהרבה מאוד מים שנמצאו על הריצוף של הבית, קיים חשש כי המים הצליחו לחלחל אל מתחת לריצוף שנמצא בבית. למרות שבמבט ראשון לא נראה כי המים הצליחו להגיע אל מתחת לריצוף וכל הבית נראה יבש, מכיוון שמים הם דבר נוזלי הם יכולים להגיע לכל מקום ובמהירות גדולה. כדי להימנע מהחמרה של המצב ובעיה של ריצוף שעלול לשקוע או לזוז ממקומו בגלל כמויות גדולות של מים שחלחלו דרך הרצפה, מומלץ להזמין אנשי מקצוע שיבצעו אבחון של הנזק ובמידת הצורך יבצעו שאיבת הצפה מבוקרת ומקצועית.

כיצד שאיבת הצפה יכולה להציל את הבית

כאמור, מים בכמויות גדולות שמגיעים אל מתחת לריצוף של הבית, יכולים להתפשט מבלי שנראה מתחת לכל הריצוף שקיים בבית, וכך לאחר מספר שבועות ואפילו ימים נרגיש כי הריצוף הפך להיות גמיש ואף עלול לצאת ממקומו, בגלל שחלחול המים גורמים לנזק לחול שנמצא מתחת לריצוף וכך להתרוממות של מרצפות.

כאשר מבצעים שאיבת הצפה מבוקרת ומקצועית על ידי חברה מוסמכת בתחום, ניתן בדרך הזו להימנע מנזקים גדולים שעלולים להרוס את הריצוף הקיים בבית וכך החלפתו בריצוף אחר. שאיבת ההצפה מבוצעת באופן שאינו פולשני, כך שהשאיבה מתבצעת ישירות דרך הריצוף ללא צורך בהרמה או הריסה של הריצוף הקיים.

פונים אל חברת שאיבה מקצועית ומנוסה

כדי שהשאיבה של המים מתחת לריצוף תתבצע באופן איכותי ביותר וללא הרס לריצוף הקיים, יש צורך לפנות אל חברת שאיבה מקצועית ואמינה בתחום. נוסף על טיפול יעיל ומקצועי בהצפה וכך מניעת נזק לבית, מומלץ גם לברר על השכרת מייבש לחות דרך חברת השאיבה או מקום אחר כך שאותו מייבש לחות יסייע לכם בייבוש מיטבי ומהיר של כל מוקדי הרטיבות שיש בבית.

השאר תגובה