מהו מטאטא מכני וכיצד משתמשים בו בצורה נכונה

מטאטא מכני

מה זה קל לנשיאה? לא מצריך התכופפות ועושה פעולה של טאטוא הבית וגם שאיבה? ניחשתם נכון! זהו המטאטא המכני! מטאטא מכני הוא מוצר פלא שמאפשר מגוון יתרונות ביניהם: כניסה לכל פינה בבית, ניקיון יומיומי של שטיחים, פרקטיים וכל סוגי המרצפות, ויש בו מגוון פונקציות שיביאו את הבשורה למכשפות בכל העולם. הכל על מטאטא הפלא בהמשך.

אז מהו המטאטא המכני?

מטאטא מכני הוא מכשיר שפועל על בטריות המיוצר במגוון דגמים המתאימים לבית ולחצר. תוכלו למצוא את המטאטא המכני גם בחנויות כלי גינון כי הוא מתאים לניקיון הגינה, גם. המטאטא משלב שני מכשירים באחד: הוא מצד אחד מטאטא, ומצד שני הוא גם שואב אבק.

המטאטא המתאים לגינה למשל, הוא מטאטא שגם אוסף אשפה, והוא מגיע עם ידית נוחה במיוחד לדחיפה ויש לו מברשת רחבה שבתנועה סיבובית אוספת את הלכלוך בגינה ומכניסה את הלכלוך לתוך יעה שנמצא בגוף המכונה.

המטאטא שמתאים לבית הוא מטאטא ששואב אבק ואפשר לנקות באמצעותו את כלל סוגי המרצפות בבית החל ממרצפות רגילות, עד לאריחי קרמיקה, שטיחים, פרקטים ועוד. המטאטא מנקה בעצם את כל סוגי הלכלוכים החל משערות ארוכות וקצרות, אבק, ועד לחלקים גדולים של לכלוך או פירורים ואפילו אוכל!  למטאטא המכני יש  גם שואב קטן שיכול לנקות ספות ורהיטים.

אז מהן התכונות הטכניות של המטאטא המכני?

המטאטא המכני פועל על סוללה נטענת, והוא אוסף את הלכלוכים לתוך מיכל איסוף המובנה במכונה, וניתן להורדה על מנת פינוי או שטיפתו. את המטאטא ניתן לדחוף בקלות בכל רחבי הבית וניתן להוריד את הידית של המטאטא על מנת לנקות מתחת למשטחים כגון מיטות, שולחנות וכו'.

המטאטא נוח לאחסון ואינו תופס מקום רב על ידי אחסונו והעמדתו בצורה מאונכת והידית ניתנת לפירוק בזמן האחסון.

למטאטא מברשת מעולה ואטרקטיבית בנויה בצורת V לניקוי יעיל יותר והיא ניתנת להורדה בקלות למטרת ניקוי או החלפתה .

את המטאטא ניתן להפעיל בקלות באמצעות הרגל עם מתג הפעלה שנמצא באזור התחתון שלו.

בנוסף המטאטא המכני קל משקל, והוא עוזר לנקות את הבית, החצר והגינה על בסיס יום יומי.

עוד ניתן למצוא מטאטא מכני לקרצוף רצפות המתאים לחצר לרצוף רצפות אבן, עץ או פלסטיק.

מטאטא זה מעולה ויש לו תכונת קרצוף מדהימה עם הפעלה מהירה ומברשות מיקרופייבר לניקיון מהיר ויעיל.

 

השאר תגובה