מצלמות סמויות לבית

מצלמות סמויות לבית

קיימים מצבים מסוימים בחיים שבעקבותיהם מתקבלת החלטה להתקין בבית מצלמות נסתרות לצורך בדיקת נתונים אקוטיים. רק בדרך זו אפשר לגלות מה קורה בזמן אמת כשבעלי הנכס אינם נמצאים בביתם .

המצלמות הסמויות מורכבות בטכנולוגיות חדשניות ומחוברות לרשת האינטרנט הביתית על ידי נתב אלחוטי. דבר זה מאפשר התקנה מהירה וגישה קלה ויעילה לביצוע הפרויקט.

התקנת מצלמות סמויות

התקנה של מצלמות אבטחה לבית מדגם סמוי מתבצעת כשאיש לא נמצא בבית, לעיתים מבצעים זאת בלילות, בסופי שבוע או כשכולם בחופשה. מתקינים מקצועיים מבצעים זאת ללא עקבות של חיווט ואף מצלמה אינה נראית. המטרה היא שהנפשות הפועלות בבית לא ירגישו למחרת בשינוי ולא יזהו או יחשדו שהותקנו במקום מצלמות סמויות. קליטת הנתונים מתבצעת באמצעות מצלמות זעירות המוחדרות לעצמים שונים בבית כמו לדוגמה שלט של טלוויזיה, שעון קיר, קולב בגדים או מטען חשמלי. כל המוצרים הללו פועלים כרגיל אך בנוסף לכך הם משמשים גם כמצלמה סמויה.

צוות ההתקנה המקצועי מעניק גם שרות בעת תקלה או בקשה ליצירת שינויים במיקומן של המצלמות לכיסוי השטח.

השימוש במצלמות סמויות בבית

כמעט כל משפחה נעזרת במהלך חייה מגורמים העוזרים לה לבצע את מטלות היום יום בבית, כשהילדים קטנים מעסיקים מטפלות עבור התינוקות, כשהילדים גדלים הם נמצאים לפעמים לבד בבית עד שאחד ההורים חוזר מהעבודה, יש משפחות המעסיקות עובד זר עבור אדם מבוגר או ילד נכה וכו'

כדי להגן על כל המעטפת הזו ולהיות רגועים שהכול מתנהל כשורה, הימצאותן של מצלמות סמויות פותרת את הבעיה . בעלי הדירה צופים במתרחש, מרוצים שהכול תקין ובמקרה של בעיה הם מריצים את הסרטונים, שולפים את הגיבוי הרלבנטי ובודקים כל מקרה לגופו.

השימוש הנרחב בסמארטפון מאפשר לצפות מכל מקום ובכל זמן דרך אפליקציה ייעודית בכל מה שמשדרות המצלמות הסמויות .

אלימות בבית

אחת הבעיות המרכזיות היא אלימות של מטפלים נגד חסרי ישע. תינוקות שאינם מבינים עדיין דבר או לחילופין אנשים מבוגרים שלצערם אינם מסוגלים לבצע את הדברים בעצמם ולכן חייבים להיעזר במטפל. לא פעם מתגלים מצבים של אלימות נגד המטופלים בצורה וולגרית, תוך הפעלת כוח וגרימת חבלות גופניות ובעיות רפואיות נוספות.

אם קיימים חשדות, מתקינים מצלמות סמויות, עוקבים אחר הנעשה בבית במשך כמה ימים או שבועות. אם זה דפוס התנהלות רגיל של המטפל, הדברים יצופו למעלה מהר מאד.

עובדים בבית

עובדי ניקיון המועסקים בבית או בגינה, אמורים לבצע ביסודיות את כל המטלות שהוטלו עליהם בפרק הזמן שעליו סוכם. כשיש חשד שהמלאכה אינה מתבצעת כראוי או חשד שהעובד מבצע גם גניבות בבית, כדאי להפעיל מצלמות סמויות ולבחון את המידע.

חוקיות בהפעלת מצלמות סמויות

טרם הפעלת המצלמות יש לבדוק את מטרת הפעולה הרצויה ואופייה ולוודא שאפשר להפעיל מצלמות סמויות כך שלא תבוצע פעולה שאינה חוקית.

השאר תגובה