הגיע הזמן להשתדרג עם שקע חכם לדוד

שקע חכם לדוד

תארו לעצמכם שאתם אחרי יום עבודה ארוך, משתוקקים להגיע הביתה בכדי להתקלח, לעבור למדי ב' וסוף סוף לנוח ואז נזכרים שאין מים חמים כי שכחתם להדליק את הדוד. אין דבר מתסכל מזה. אז נכון, בעבר לא היה כל פתרון לסיטואציה מעין זאת והייתם צריכים לחכות בבית עד שהמים יתחממו אך כיום עם התפתחות הטכנולוגיה ישנם מספר לא מבוטל של אפשרויות שיעזרו לכם לתפעל את הדוד גם כאשר אתם לא בבית, אחת מהן היא שקע חכם לדוד.

כל מה שרציתם לדעת על שקע חכם לדוד

בשנים האחרונות הטלפונים החכמים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. חוץ מדרך מצוינת להעביר בה את הזמן הם מאפשרים לנו לבצע דרכם מספר רב של פעולות שעוזרות לנו במהלך היום. אחת מהפעולות הללו היא מובן להדליק או לכבות את הדוד דרך הטלפון גם כאשר אנחנו לא בבית.

איך זה עובד? תחילה יש להחליף את השקע של הדוד לשקע דוד שמש חכם ומיוחד אותו מחברים בעזרת אפליקציה ישירות למכשיר הנייד שלנו. האפליקציה למעשה מאפשרת לשלוט בדוד החשמלי ישירות דרכה וכך ניתן לכבות או להדליק אותו מבלי לקום כלל מהספה. אין ספק כי מדובר במכשיר משמעותי אשר הופך את חיי היום יום להרבה יותר נוחים ופשוטים.

שקע חכם גם לדוד שלכם

כולנו מכירים את הסיפור עם הדוד, לעתים נו יכולים לשכוח אותו דולק ולעיתים אנו בכלל שוכחים להדליק אותו. כך או כך כיום יש פתרון איכותי, קל ומהיר אשר מאפשר שליטה מלאה בדוד החשמלי מבלי שנצטרך להיות בבית לשם כך. השקע החכם מתחבר באופן ישיר לכל סמארטפון ומאפשר לכם לכבות את הדוד גם אם אתם נמצאים עכשיו בעבודה או בפגישה חשובה.

השאר תגובה