פיתוח אפליקציה

apps-2558373__340[1]

כאשר אנו מדברים על אפליקציות מדובר בדרך כלל על קהל יעד צעיר או קהל אשר גילו אינו עולה על 45. היום המודעות הינה גדולה גם לאפליקציות הקשורות לגיל הזהב. על פי הסטטיסטיקה, ישנן המון אפליקציות שמתאימות לגיל זה והן הפכו להיות לעזר רב, בזכות פיתוח אפליקציות מיועדות לגיל זה. המתכנתים השוני כבר חשבו על כל מיני סוגי אפליקציות, אשר תתאמנה לכל שכבות  הגילאים, מה שמקל על כולנו את החיים ביום, יום. קחו לדוגמא אדם שנמצא ברחוב ומעוניין להזמין מונית, ישנן אפליקציות של תחנות מוניות הנמצאות בקרבה, מה שחוסך זמן רב לאנשים וקלות בהתנהלותם היום יומית. כל האפליקציות הן חיוניות בכל מיני נושאים שונים ואנו כבר עובדים על פי הן ועושים בהם שימוש ביום, יום.

 

קל יותר לפתח אפליקציות שנבנו עבור הדפדפן

 

הרבה יותר ק לבצע פיתוח אפליקציות באמצעות הדפדפן, היות והן נגישות מכל סוג דפדפן ואף מעלה את הפופולאריות של האפליקציות. היתרון הרב של אפליקציות שנגישות מדפדפן הינו שהן מתעדכנות באופן מידי. כאשר אנו מפתחים אפליקציות באמצעות הרשת, הדפדפן , הוא זה שפונה אל הרשת שמתרגמת את הקוד של האפליקציה ומציגה אותו על המסך. יש לדעת, כי קוד האפליקציות השונות, מון ע"י זכויות היוצרים. היום הרבה מתכנתים ואנשים הקשורים למקצועות המחשב, מנסים לפתח אפליקציות שתהיינה ייחודיות בגלל הדרישה הרבה להן. שפת התכנות של האפליקציות הינה 5HTML , אשר היא גם שפת התכנות ברשת.

 

להיות כמה שיותר חדשני בתחום פיתוח ובניית אפליקציות

 

הדבר החשוב ביותר הינו להיות חדשני בכל הקשור אל פיתוח אפליקציות בגלל שקיימות היום הרבה סוגים של אפליקציות יש להמציא תמיד אפליקציות חדשות שנוגעות לכל מיני תחומים. יש לחפש באופן נרחב פטנטים שונים וכן, פיתוח של אפליקציות לאי פון. האיש החשוב ביותר בתחום זה, הינו מפתח האפליקציות שיש לו גישות שונות לכתיבה ועיצוב של אפליקציות שונות. על מפתח האפליקציות יש להיות מוכשר בתכנות ולהיות שנים בתחום, כך שיוכל לעלות על רעיונות פרקטיים עבור אפליקציות חדשות שיכנסו לשוק. ראשית, כל מפתח אפליקציות, מתייעץ עם עורך פטנטים, אשר יחליט אם האפליקציה אכן כדאית לפיתוח ומימוש.

 

השאר תגובה