מי מספק שירותי גיבוי בענן?

מי מספק שירותי גיבוי בענן?

בעולם הדיגיטלי החיים הופכים להיות הרבה פחות קשים, את זה כמעט כל אחד יודע – מכיוון שהעולם שבו אנו חיים היום הוא הרבה יותר דיגיטלי ומתקדם מאשר בעבר. לכן חשוב מאוד שתצליחו להתאים את עצמכם לעולם הזה, כך תוכלו למקסם את כל האפשרויות שהוא מציע לכם. אחת מהאפשרויות שכמעט כל אחד משתמש בה נכון להיום זה גיבוי על גבי שירותי גיבוי בענן, אפשר מאפשרים לכם לשמור מקום במכשירים הסלולריים וגם במחשבים הניידים שלכם – וכמובן לדעת כי המידע שלכם נמצא מאובטח וככל הנראה לעולם לא יאבד לכם, גם במקרה שבו תצטרכו להחליף מחשב או בגלל כל בעיה אחרת.

לקריאה על מחשוב ענן לעסקים.

מי מספק שירותי גיבוי בענן?

הביקוש לגיבוי על גבי ענן הפך להיות שכיח מאוד כאשר לא מעט חברות גדולות וקטנות כאחד מציעות אפשרויות רבות. אחת מהאופציות המוכרות למרבית המשתמשים בשירות הזה זה כמובן גוגל דרייב, שזה בעצם שירות הגיבוי של גוגל המאפשר לכם לגבות את התוכן והתמונות שלכם בעזרת המשתמש שלכם בגוגל עצמה. כך תמיד תוכלו לשמור ולמצוא את התמונות שזה עתה צילמתם. בנוסף החשבון לרוב מסתנכרן באופן ישיר עם מכשיר האנדרואיד אשר ברשותכם.

אופציה נוספת שמוכרת כמעט בכל העולם היא דרופבוקס, מדובר על פלטפורמה דומה מאוד לגוגל דרייב אך שהפעם לא מדובר באתר האינטרנט אלא בתוכנה שתצטרכו להוריד למכשיר הנייד שלכם או למחשב, ואליה כמובן תוכלו לגרור את כל הקבצים שאותם אתם מעוניינים לגבות. זוהי בהחלט דרך קלה ונוחה.

האופציה השלישית שלכם זה כמובן לבחור בחברות קטנות אחרות אשר לרוב יציעו לכם גם מחירים או חבילות זולות יותר. החשש שלכם צריך להיות בהקשר של אבטחת המידע, כאשר אם אתם בוטחים בחברה קטנה יש לכך סיכונים שצריך לקחת בחשבון. בסופו של יום מחשוב ענן הפך להיות היום אחד מהמצרכים המבוקשים והשימושיים ביותר בעולם שבו אנו נמצאים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את החברה או את האתר המועדף עליכם לגיבוי, ומיד תוכלו לעלות אליו את הקבצים על מנת שישמרו לנצח!

השאר תגובה