פתרונות מחשוב בענן: עם GNS, אתם יכולים לעבוד בראש שקט

פתרונות מחשוב בענן

מחשוב ענן מספק לעסקים ערוץ נוסף ליישום מחשוב, שהוא נוח, גמיש ופחות יקר, ביחס למחשוב פנימי בעסק. עם זאת, מדובר בין השאר על הוצאת פעילויות ליבה ומידע רגיש, אל שרתים של חברה חיצונית (ספק שירותי הענן). היבט זה, מחייב לעבוד עם ספק אמין במיוחד, מנוסה ואיכותי. ספק כזה הוא GNS. בעזרת חברה זו, תזכו לראש שקט ותתפנו להתמקד בעקר (מבחינתכם), בידיעה שהפעילות והמידע שלכם בענן, נמצאים בידיים טובות.

GNS – אמינות ואיכות בענן

GNS היא חברה מקומית וותיקה (מאז 2001), אשר מציעה מגוון רחב של שירותים (ראו כאן בהמשך). זאת, לצד הידע המקצועי והניסיון הרב שלה עם שירותים אלה. אצל GNS, תקבלו שרות מהחברה המובילה בתחום פתרונות המחשוב בענן בארץ. השרות והתמיכה זמינים 24/7, על ידי צוות של מהנדסי מחשוב ותומכים, כולל באמצעות טלפון, אימייל וצ'ט. החברה עצמה היא ספקית שירותי הענן הגלובאלי הגדולה בארץ, עם נוכחות ב-13 חוות שרתים בארץ ובעולם.

חוויית משתמש מעולה

שירותי הענן של GNS מצטיינים בזמני תגובה גבוהים, בין השאר תודות להתבססות מלאה על אחסון SSD. תקשורת מאובטחת, כולל תעבורה ו-IOPS ללא הגבלה, מתבטאים עבור לקוחות החברה בחוויית משתמש מצוינת. השימוש בשירותים מתבצע באמצעות ממשק משתמש ידידותי ופשוט, אשר מספק לכם שליטה מלאה. לשם ההמחשה: תוכלו להקים שרתים בתוך 60 שניות בלבד. במידת הצורך, תוכלו לבצע התאמות שונות לפי דרישותיכם המיוחדות, בעזרת API.

עלות נוחה וגמישה

בצריכת שירותי הענן של GNS, תשלמו באופן גמיש, רק על מה שאתם צורכים. לחילופין, אם יתאים לכם יותר, תוכלו לבחור לשלם בגישת מחיר קבוע מראש. המחירים נוחים מאוד ומתחילים מרמה של 4$ לשרת. כמו כן, ניתן לנסות את השירותים בחינם, למשך 30 יום, כולל תמיכה.

מגוון שירותים רחב

אלה כמה דוגמאות בולטות, לשירותי הענן ש-GNS מציעה:

שרתים וירטואליים

Virtual Private Servers מבוססי SSD, עם מערכת ההפעלה חלונות או לינוקס לבחירתכם.

שירותי NOC

שירות Network Operations Center אשר מנטר את השרתים ואת הרשת שלכם 24/7.

One-Click Apps

הקמת שרתים תוך דקות, בעזרת Templates מוכנים, ליצירת Snapshots עבור אפליקציות שימושיות.

Kubernetes

פתרון Kubernetes חסכוני (החל מ-$4 לחודש) ומנוהל, כולל ניהול ייצור אוטומטי מובנה. הפתרון אינו דורש מכם התקנה, ניהול שוטף או תפעול Cluster.

גיבוי בענן

גיבוי אוטומטי לפי הגדרותיכם, scaling מהיר למשאבים נדרשים, סנכרון מלא של אתרים ישראליים וגלובאליים, בזמן אמת, לכל שרת או מאגר מידע.

ERP בענן

פתרון איכותי לניהול משאבים ארגוני, כולל הגירת נתונים מהירה, הטמעה קלה, זמינות גבוהה וזמני תגובה מהירים. החל מ-50$ לחודש.

לסיכום

לכל עסק מקומי שמחפש ספק פתרונות ענן, כדאי ומומלץ להכיר את חברת GNS.

השאר תגובה