בטיחות ברכב – 5 טיפים שאתם חייבים להכיר 

נסיעה ברכב אמורה להיות חווייתית, לכם ולילדים שלכם. אך אם לא מקפידים לשמור על הבטיחות, הרי שהיא יכולה מהר מאוד להפוך ולהיות סיוט. לכן חשוב להקפיד על כל היבט בנסיעה בהקשר של בטיחות, על מנת שתוכלו ליהנות ממנה, לצאת ולהגיע בשלום. 

ישנם דברים שונים שאפשר וצריך להקפיד עליהם על מנת שהנסיעה תהיה בטוחה ונוחה. כך למשל צריך לוודא שהדלתות במושב האחורי סגורות ואי אפשר לפתוח אותן מבפנים אלא רק מבחוץ, כמו כן, יש להקפיד על כך שהילדים קשורים היטב בשביל שלא יוכלו לצאת מכיסא הבטיחות. כאמור, כל ילד צריך לשבת על כיסא שמתאים לגיל ולמשקל שלו.
ראו כאן מבחר כסאות בטיחות של המותג 'MYFIT'!

אך מעבר לנקודות הנ"ל, הרי שיש טיפים שונים שיכולים לעזור לכם לשמור על הבטיחות ברכב. אנחנו נציג מיד 5 נקודות משמעותיות בהקשר זה, על מנת שתוכלו לנהוג בצורה בטוחה ונוחה, שהילדים יושבים בבטחה מאחור. 

 

טיפים שחשוב להכיר לנסיעה בטוחה

טיפ ראשון – הקפידו על שימוש ביותר מחגורת בטיחות אחת. ישנם כיסאות שכוללים מספר חגורות, וזה נכון להשתמש בהן, על מנת שהילד לא יוכל להשתחרר מהן. 

טיפ שני – יש להקפיד שלא רק הגוף של הילד קשור אלא גם החלק העליון של הרגליים, כך יהיה לו קשה להשתחרר, את כפות הרגליים מוטב להשאיר חופשיות. 

טיפ שלישי – אחת הבעיות שעלולות לגרום לנהיגה לא בטוחה זה רעש, לכן חשוב לתת לילד משחק, צעצוע או כל דבר אחר להתעסק בו בזמן הנהיגה. 

טיפ רביעי – הקפידו שאתם יכולים לראות דרך המראה, מה קורה עם הילד בכל משך זמן הנסיעה. 

טיפ חמישי – רצוי להקפיד שכל הדברים שהוא צריך יהיו לידו, כך לא תצטרכו להביא לו אותם בזמן הנסיעה.
מגוון רחב של ציוד לתינוקות וכסאות בטיחות תוכלו למצוא באתר 'בייביסטאר'!

 

השאר תגובה