קורקינט חשמלי – מה עושים במקרה של פנצ'ר?

קורקינט חשמלי

קורקינט חשמלי הוא כלי רכב שתפס תאוצה רבה בשנים האחרונות. רבים מבקשים לעשות שימוש בכלי הזה כאשר הם מבינים כי למרות היותו כלי קטן ואולי מעט פרימיטיבי, אפשר להגיע אתו בקלות רבה לכל מקום בלי להיתקע בפקקים ובלי להגיע למצב של חיפוש מקום חניה.

זו הסיבה שאנחנו רואי היום כל כך הרבה בעלי רכב המעדיפים להשאיר את המכונית בחניה מתחת לבית והם יוצאים לעבודה או ללימודים באמצעות אופניים חשמליים או קורקינט חשמלי.

אך חשוב לדעת כי למרות כל היתרונות של הקורקינט החשמלי יש לו עדיין חסרונות.

הוא זקוק לטעינה על מנת לנסוע היטב, הוא לא מתאים לרכיבה בכל מזג אווי הסיבה הפשוטה. כי מדובר בכלי רכב שהוא חשוף לפגעי מזג האוויר. מעבר לכך עשוי הקורקינט להיפגע כך שייגרם לו פנצ'ר באחד הגלגלים. ברור כי זוהי תקלה שחייבים לפתור אותה לפני שאפשר יהיה להמשיך בנסיעה.

קורקינט חשמלי – אז מה עושים במקרה של פנצ'ר?

במקרה של קורקינט חשמלי עם פנצ'ר חובה לעצור ולחפש פתרון. אז תלוי מהו סוג הפנצ'ר ומהי התקלה של הקורקינט. אם מדובר בתקלה קלה, אפשר יהיה בעזרת דבק מיוחד לסתום את החור שנוצר בגלגל או לחילופין באמצעות הברגה לסדר את הגלגל שהתרופף.

אך אם קורה והקורקינט חטף פגיעה יותר משמעותית והוא לא כזה שאפשר לתקן אותו באמצעים ביתיים פשוטים,, יהיה צורך לפנות אל איש מקצוע על מנת שהוא יתקן את התקלה ויסדר את העניין בצורה מקצועית ויעילה.

לא קל ולא פשוט לתקן בצורה מקצועית תקלה מהותית בקורקינט. נדרש לכך ידע מקצועי ושליטה טובה על הכלי. אך אם נשווה את התיקון לעלויות של תיקון כלי רכב רגיל, ברור כי אלו תהיינה מזעריות ממש.

השאר תגובה