פרטנר חבילות אינטרנט ביתי – מה הם מציעים לי?

פרטנר חבילות אינטרנט ביתי

חברת פרטנר היא אחת החברות המובילות בשוק הסלולר ובתחום התקשרות והאינטרנט. בשל כך כאשר נכנסים לאתרים של השוואת מחירי סלולר, ניתן למצוא מגון חבילות אינטרנט ביתי משתלמות שמציעה חברת פרטנר בהתאמה אישית וגם לצד חבילות פרטנר tv. חבילות אלא מוצעות גם בשל האטרקטיביות שיכולה לאפשר החברה ללקוחות שלה, וגם בשל התחרות שבין חברות התקשורת השונות. אז אילו חבילות פרטנר מציעים?

מסלול של 85 שקלים לשנה

חבילה זאת כוללות הטבת הצטרפות ובה ניתן ליהנות מ 4 חודשים ראשונים ב- 39 שקלים ולאחר מכן להמשיך במסלול שנתי של 85.90 שקלים לשנה.
המסלול כולל ספק ותשתית אינטרנט במהירות הורדה 100MB, נתב חינם לשנה ראשונה ולאחר מכן בעלות 10 ש"ח לחודש, התקנה חינם ללקוחות בזק, כאשר התקנה ללקוחות חדשים בתשתית בזק שבה תיתכן עלות התקנה. בנוסף החבילה כוללת תשתית ADSL ושירותי גישה לאינטרנט של פרטנר עם מחיר לאחר שנה של 105.9 ש"ח לחודש.

חבילה של 75 שקלים לשנה

חבילה זאת הינה זולה יותר והיא כולל הטבת הצטרפות של 4 חודשים ראשונים ב- 39 ₪ ולאחר מכן מחיר של 75.90 אגורות לחודש למשך שנה.
המסלול כולל ספק ותשתית אינטרנט במהירות הורדה 15MB  ותשתית אינטרנט במהירות הורדה 100MB, נתב חינם לשנה ראשונה ולאחר מכן בעלות 10 ש"ח לחודש, עוד תוכלו ליהנות מהתקנה חינם ללקוחות בזק, כאשר התקנה ללקוחות חדשים בתשתית בזק שבה תיתכן עלות התקנה.בנוסף החבילה כוללת תשתית ADSL ושירותי גישה לאינטרנט של פרטנר
עם מחיר לאחר שנה של 95.90 ש"ח שקלים.

מסלול של 80 שקלים לשנה

מסלול זה כולל גם הוא הטבת הצטרפות 4 חודשים ראשונים ב- 39 ש"ח וקבלת ספק ותשתית אינטרנט במהירות הורדה 40MB . עוד תקבלו נתב חינם למשך שנה, ולאחר מכן בעלות 10 ש"ח לחודש. ההתקנה במסלול זה הינה חינם ללקוחות בזק, לקוחות חדשים בתשתית בזק תיתכן עלות התקנה.
חבילה זאת כוללת תשתית ADSL ושירותי גישה לאינטרנט של פרטנר. עם זאת שימו לב כי המחיר לאחר שנה  ישתנה ל100 שקלים לחודש.

ומה עם חבילות זולות יותר משמעותית?

פרטנר מציעה חבילות אינטרנט ביתי עוצמתיות וזולות יותר משמעותית ביניהן:

מסלול של 30 שקלים לשנה כאשר מסלול זה מתאים ללקוחות חדשים בלבד של 20 שקלים לחודש אחד ולאחר מכן 30 שקלים למשך שנה. המחיר הינו לספק בלבד ללא תשתית אינטרנט.

עוד ניתן ליהנות ממסלול של ספק אינטרנט במהירות הורדה של 40MB בחיר של 25 שקלים לחודש ולאחר שנה 35 שקלים לחודש. גם מסלול זה הינו ללקוחות חדשים והוא לספק בלבד.

 

השאר תגובה