מה זה איחוד הלוואות ומהם הפתרונות המוצעים היום בשוק?

איחוד הלוואות

אנשים מתמודדים עם הלוואות והוצאות רבות, מה שמביא אותם לסיטואציה בה הם לא מצליחים להתמודד עם החזרים והבלבול הולך ונעשה גדול יותר ויותר. החזרים לבנק והחזרים לגופים חוץ בנקאיים, החזרים בראשון לחודש ובחמש עשרה והיד עוד נטויה. מה עושים כאן? איחוד הלוואות הוא פתרון מעולה שמאפשר לנו לקבץ את כל ההלוואות הפתוחות שלנו לכדי הלוואה אחת ויחידה, כזו שאנחנו יכולים לעמוד בה, כי כאשר ההחזר הוא אחד ויחיד, אף אם הוא גדול, קל יותר להשתלט בלי להתבלבל.

מהו הפתרון המוצע בשוק?

ניתן למצוא בשוק גורמים חוץ בנקאיים או בנקאיים שמציעים הלוואות בהיקפים שונים. כאשר אדם מלופף בהחזרים מפה ומשם הוא צריך למצוא את המוצא שלו, זה שמתאים לו וליכולות ההחזר שלו. מדובר על הלוואה אחת גדולה שכוללת בתוכה את כל ההלוואות הנוכחיות שלו.

כאשר הסכום שיתקבל מופנה מידית לסגירת הלוואות הקיימות, ואילו נקבע מסלול החזר מותאם ליכולות של הלווה. כלומר, נבדקת יכולת ההחזר שלו והוא מחליט עד כמה הוא יכול ומסוגל להחזיר מידי חודש. בהתאם לנתונים הללו יוחלט למשך איזו תקופה תתפרס ההלוואה, ובהתאם לכך כמובן מה גובה הריבית שהוא ישלם בגין ההלוואה.

יועץ אתכם לתהליך חכם וחסכוני

הלוואה חכמה יכולה לחסוך הרבה מאוד כסף. כי כאשר בודקים אפשרויות שונות ומשווים נתונים, ניתן לקבל החלטה טובה ומותאמת ביותר ליכולות. מה שחוסך בסופו של דבר כסף ללווה. יועץ משכנתאות ופיננסים מסוגל להוביל את הלווה לבחירת הגורם המלווה המתאים והכדאי ביותר, ולמציאת ההלוואה הכי נכונה לו. בצורה כזו הוא בונה לעצמי עתיד פיננסי טוב ויציב יותר, ופריעה יעילה ושלווה יותר של הכסף שהוא חייב.

> למידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר תשואות פיננסים!

השאר תגובה