סדנת odt לילדים, לאיזה גילאים זה מתאים?

סדנאות odt אלו סדנאות מיוחדות אשר יכולות להיות פעילות מועדפת עבור קבוצות שונות בהזדמנויות מגוונות. הסדנאות הללו מתייחדות בהיותן מהנות וממלאות סיפוק, וזאת לצד פיתוח מיומנויות חשיבה, עבודת צוות ושיתוף פעולה בין כלל המשתתפים. נהוג לשכור סדנאות כאלו עבור קבוצות מבוגרים ובני נוער. החידוש הוא שניתן להפעיל סדנאות ODT גם לילדים. אז למי זה מתאים? ומאיזה גיל ניתן להתחיל?

 

פעילות שמתאימה לגיל הילדים

למעשה ניתן לומר שפעילות odt הינה פעילות שיכולה להתאים למגוון גילאים, אם כי חשוב להתאים היטב את הפעילות לפי גיל הקבוצה וכן לפי הרמה הנוכחית שלהם. יש בהחלט פעילויות שיכולות להתאים לילדים. אם כי צריך לבדוק קודם לכן שהילדים מתאימים לעניין, וכי יש להם יכולת בסיסית ליהנות מפעילות משותפת בסגנון ODT.

 

מפעיל שמתקשר היטב עם ילדים

מלבד להתאמת הפעילות לילדים, חשוב לבחור מפעיל שיש לו תקשורת טובה עם ילדים. כי אין דומה הפעלת קבוצה של מבוגרים או בני נוער, להפעלה של ילדים. כאן אנחנו צריכים למצוא את המפעיל בעל הגישה המתאימה שיודע איך לדרבן ילדים ולגרום להם לציית ולפעול בהתאם להנחיות. מפעיל מוצלח ומתאים מסוגל להפעיל קבוצת ילדים לקראת גיל עשר. אין ספק שהפעלה מתאימה ומפעיל שיש לו גישה חינוכית יוכלו להביא את התוצאה הרצויה – פעילות ODT מוצלחת, נעימה מספקת וגם מלמדת.

 

מה שהילדים אוהבים

בבואנו לבחור פעילות לילדים אנחנו צריכים לזכור שאין די בכך שהפעילות תהיה חינוכית, מעשירה ומלמדת. אנחנו צריכים לבחור בשימת לב פעילות אשר תהנה את הילדים ותמשוך את ליבם. כך הם ישתפו פעולה, יהיו אתכם לאורך כל הפעילות וישמחו להתאמץ כדי לעמוד באתגרים ולהוכיח את עצמם.

השאר תגובה