מה עושים במקרה של וירוס כופר? כך תמנעו מתקפה

טיפול בוירוס כופר

בכל תולדות המידע, צפינו והתמודדנו באלפי וירוסים שונים במחשב, שהם… לא היו כל כך ידידותיים. כיום, אנחנו בפני וירוס אף יותר מסוכן! וירוס שנועל לנו את המידע – וירוס הכופר. וירוס הכופר נחשב כאחד מהווירוסים החזקים והמסובכים ביותר, וזאת בשל רמת ההצפנה שלו – 256 ביט.

1) מתקינים תוכנה למניעה – אנטי וירוס ESET

תוכנת האנטי וירוס של ESET נחשבת כאחת התוכנות המבריקות להגנה מפני ווירוסים על המחשב. מעבר לכך, אנשי ESET העולמית, ואנשי ESET ישראל הוציאו הודעה רשמית שהמנועה שלה חוסם כמעט לחלוטין את כל סוגי הווירוסים של הכופר. אם תתקינו את ESET לפני המתקפה, אנחנו בטוחים שהמחשב והמידע שלכם ינצל.

2) אל תכנסו או תלחצו על דברים שאינכם מכירים

וירוס הכופר נכנסת לתודעה של רבים, אנשים פרטיים, אנשי ביזנס, ואפילו מפורסמים. וירוס הכופר משתלט לנו על המידע ע"י לחיצה על קישור בתיבת ה- Gmail, דרך הודעות ברשתות החברתיות, פרסומות באתרים לא מהימנים, ועוד הרבה שיטות. במטרה למנוע את המתקפה הבאה שלו, אנחנו ממליצים לא ללחוץ או לפתוח דברים שאינכם מכירים כמו: לינקים, הודעות פיקטיביות של SMS, והודעות מאנשים ברשתות החברתיות. בקיצור, אין לדעת מהו המעשה הבא שלו, ולכן אל תלחצו על דברים שנראים לכם חשודים.

הגנה מווירוס הכופר – אתר Exsitu

חברת אקסיטו מתמחה בשירותי ענן לעסקים ומתן פתרונות בתחום המחשוב. בין השירותים המוצלחים של החברה, תוכלו למצוא את שירותי ההגנה וטיפול בוירוס הכופר שזמין ב- 4$ בחודש. וירוס הכופר נחשב בכל העולם כמעשייה בלתי הולמת, וכדבר שיש להימנע מפניו. הווירוס הזה מסוגל לגנוב את הרכוש שלנו, את הנתונים הכי סודיים, ואת כל המידע. לא משנה מה תעשו, אל תשלמו! לצידכם תמיד, בכל זמן, חברת Exsitu.

השאר תגובה