עורך דין לעבירות סייבר – באילו מקרים הוא יעזור לך?

סחיטה באינטרנט

עבירות סייבר ועבירות מחשב הפכו לנפוצות במיוחד בשנים האחרונות. לצערנו, עם התקדמות הטכנולוגיה התפתחו גם עבירות הסייבר השונות. העבריינים החדשים לא חייבים לאיים על הקורבנות שלהם עם נשק חם או קר, אלא מספיק להם לסחוט אותם באיומים על הפצת מידע רגיש ברשת. כאשר מדובר על סחיטה של חברות או עסקים, מדובר לרוב על מידע עסקי רגיש שעלול לגרום לנזקים קשים לעסק. למשל, במידה והעסק נמצא בתהליך של משא ומתן עם חברה אחרת או שהוא על הגבול של לסגור עסקה גדולה במיוחד, מידע רגיש עלול לשנות לחלוטין את כל התמונה. לכן בעלי עסקים רבים בוחרים לשלם לסחטן, במטרה לשמור על העסק שלהם. אך למעשה מדובר על צעד שגוי, היות והסחטנים לרוב לא מסתפקים בתשלום אחד, אלא ממשיכים לדרוש תשלומים נוספים. מסיבה זו בדיוק, מומלץ שלא להיענות לדרישות העבריינים, אלא לפנות בצורה מידית למשרדו של עורך דין לעבירות סייבר.

> על טופס 60א שמעת? לחצו כאן לפרטים!

עורך דין לעבירות סייבר – מי בכלל זקוק לשירותיו?

כאמור, כל אדם שעומד בפני סחיטה ברשת, חייב לגשת בצורה מידית להתייעצות עם עורך דין שמתמחה בתחום. לא חשוב אם מדובר על סחיטה של בית עסק בנוגע למידע רגיש הקשור לעסק, או לחילופין על סחיטה של אדם פרטי בנוגע למידע רגיש שעלול לבזות, להשפיל ולפגוע בפרטיות שלו. למעשה, כדאי לדעת כי מדובר על עבירה פלילית שדינה עד 9 שנות מאסר, לכן כדאי לא להיכנע לדרישות העבריינים אלא לגשת לעורך דין לצורך קבלת ייעוץ וליווי מלא לכל אורך התהליך. עורך הדין יוכל לסייע לכם לצמצם נזקים במידה והמידע יופץ ברשת, הוא ילווה אתכם בתהליך מול הרשויות וכמובן יסייע לכם להתמודד עם העבריין. רק עורך דין שמתמחה בתחום, ידע בדיוק כיצד להתמודד עם המחלקות המשפטיות של אתרי האינטרנט השונים, ובכך הוא יוכל להסיר את החומר הפוגעני בצורה מהירה ויעילה יותר.

לסיכום, עורך דין לעבירות סייבר נחשב לכתובת הראשונה שכדאי לפנות אליה, במידה והפכתם לקורבן של הונאת אינטרנט או ניסיון סחיטה ברשת. רק עורך דין שמתמחה בתחום, ידע כיצד לסייע לכם בצורה האפקטיבית ביותר.

> אולי יעניין אותך לקרוא גם על גניבה ממעביד?

השאר תגובה