לאילו משחקים לפלייסטיישן כדאי לכם לצפות ב 2019

משחקים לפלייסטיישן

הילדים של היום נהנים ממשחקים מסוג אחר לגמרי. האמת היא שלא רק הילדים. גם המבוגרים ביננו נהנים ממשחקים מהסוג הזה כאשר מדובר בהחלט במשחקים ברמה גבוהה במיוחד.

במאמר זה באנו לספר לכם על המשחקים לפלייסטיישן המצפים לכם בשנת 2019.

Devil May Cry 5 PS4

משחק ה  Hack And Slas הידוע Devil May Cry   חוזר אלינו בגדול עם תחילת שנת 2019. מדובר במהדורה חדשה עם מנוע גרפי חדש מבית Capcom , המשחק הוותיק והמוכר מגיע עם אויבים חדשים , עם מבחר נשקים חדים כתער , עם קרבות אפים  וגם עם שותף חדש לפשע – Nico . לאחר מכירות של למעלה מ16 מיליון עותקים הצלחה המסחררת של משחקי הסדרה מהעותקים הקודמים, אין ספק כי יש למה לצפות כאשר הסדרה לא תאכזב. היא תמשיך להפתיע ולרגש.

תאריך השקת המשחק מתוכנן ל – 08.03.19

 

Super Smash Bros Ultimate Nintendo Switch

משחק חדש עם לוחמים חדשים, שלבים ש Super Smash Bros לגבהים חדשים עם לחימה מהירה יותר, התקפות חדשות, פריטים חדשים ואפשרויות הגנה חדשות. לא היו עד כה. מדובר במשחק שתרים את חווית ה Super Smash Bros לגבהים חדשים עם התקפות חדשות, לחימה מהירה יותר, אפשרויות הגנה חדשות ועוד מגוון פריטים חדשים.

 

Sekiro Shadows Die Twice Collectors Edition PS4

מדובר בחוויית משחק פנטסטית, מפותלת ואפלה מבית היוצר של FromSoftware, המוכרים כיוצרים של Bloodborne וסדרת Dark Souls.

מדובר בעלילה של ממש המתרחשת ביפן, בעולם מודרני ומחודש של סוף המאה השש עשרה. מדובר בתקופה עם הרבה ברוטליות, הרבה דם וסכסוך אמתי ומתמיד בין חיים ומוות. במהלך המשחק תמצאו את עצמכם מתמודדים פנים מול פנים נגד אויבים גדולים ומרים. יהיה עליכם להשתמש בארגז כלים קטלני עם יכולת נינג'ה על מנת להרוס ולהילחם ראש בראש בעימותים קשים ועקובים מדם.

תאריך השקת המשחק מתוכנן לתאריך –  22.03.19

 

Anthem PS4

קבוצת צללים מאיימת על האנושות. הדבר היחיד שעומד בין הטכנולוגיה העתיקה לבין לבי הצללים הם לוחמי חירות פרילנסים.

תאריך השקת המשחק מתוכנן לתאריך – 22.2.19.

יש למה לצפות!

המידע באדיבות אתר https://g-rafa.co.il/

השאר תגובה