מערכות מיגון

מערכות מיגון

ישראל נמצאת במצב לחימה עם אויביה מעבר לגבול עזה ועם הרשות הפלסטינאית שנמצאת ברמאללה שבאזור יהודה ושומרון. בתדירות גבוהה מתקיימת מתקפה של החמאס על יישובי העוטף וירי מנשק קל, גראדים, פגזים וטילים נשלחים לכל האזור. על פי הוראות פיקוד העורף יש למגן במערכות מיגון רבות ככל שאפשר את כל המבנים הפרטיים והציבוריים. זו הדרך הטובה ביותר שנמצאה עד היום כדי למנוע קורבנות. הצורך במערכות מיגון הביא להרחבת שוק החברות העוסקות בתחום ומספר רב של חברות מיגון נכנסו לענף. מרבית מערכת מיגון הן יבוא מארצות שונות בעולם. כמובן שכל מערכות המיגון, בין אם ביוזמת משרד הביטחון ובין אם ביוזמה פרטית, חייבות את אישור מכון התקנים הישראלי.

מערכות מיגון – פיתוח ישראלי

בשוק הישראלי קיים מספר רב של מערכות מיגון, כולן באיכות טובה ומתאימות למטרתן. יש פרסום באתרי האינטרנט השונים לגבי טיב ואיכות מערכות מיגון. מספרן הרב של מערכות מיגון הוא לטובתו של הלקוח. סקר שווקים ובחינת המערכות נותנת אפשרות ללקוח לבחור את מערכות מיגון המתאימות ביותר לצרכיו ולתקציב העומד לרשותו. הפיתוחים הישראליים עשו לה שם בעולם ורבות המדינות המתעניינות בקניית פיתוחים אלו של מערכות מיגון. לשמחתנו זה עובד ומציל חיים: מערכות מיגון ניתנות לבחינה רק בזמן אמת. בזמן ירי לעבר בניינים בהם הותקנו מערכות מיגון אמורות להוכיח את הצדקתן.

מערכות מיגון – שוק ישראלי ברמה גבוהה

  • כאמור בעקבות הרצון לקנייה מצד מדינות רבות בעולם, יש הרבה דרישה לעובדים מקצועיים בתחום. אם אתם מתעניינים בעבודה מסוג זה, תמצאו מודעות רבות. הדרישה המוגברת למערכות מיגון הביאה לחיפוש רחב של טכנאים, מהנדסים וגם עורכי דין בתחום. במודעות הדרושים בעיתונות הכתובה ובאתרים השונים לחיפוש עובדים מתפרסמות מודעות המפרטות את סוגי בעלי המקצוע הנדרשים.
  • וכמובן שהשוק הישראלי מעוניין בפיתוחים גם הוא. מערכות מיגון נמצאות בשירות כוחות הביטחון. בנוסף לחיילים/שוטרים/אנשי מג"ב כל מערכות המיגון מתוחזקות גם בעת רגיעה. זוהו הזמן להקדיש לתחזוקה שוטפת של המערכות למען יהיו במצב פעולה תקין בזמן אמת.

לכן אם אתם קונים מערכות מיגון, הקפידו לקנות רק כחול לבן. אלו המוצרים הטובים בעולם.

השאר תגובה