מכשירי הקלטה

מכשירי הקלטה זעירים

לפעמים כל מה שצריך זו עדות קולית כדי לדעת מה מתרחש מאחורי הקיר. מכשירי הקלטה הם עזרי ריגול, המאפשרים לכם לקבל תמונת מצב בזמן אמת. קיימים מספר סוגים של מכשירי הקלטה הלך ממכשירים זעירים במיוחד ועד מכשירים לטלפון הקווי. מהם הסוגים הקיימים, ולמה הם משמשים?

מכשירי הקלטה זעירים

מכשירי הקלטה זעירים ניתנים להסתרה בכל חפץ, תיק, נעל, בגד, כובע, ארנק ועוד. חלקם יעבדו ימים רצופים, חלקם מתחילים להקליט עלפי פקודת קול. ישנם מכשירים, המצוידים ביכולת האזנה מרחוק, ואף ניתנים לשליטה מרחוק באמצעות המכשיר הסלולארי, ניתן לצלצל אליהם ולהאזין למתרחש, ניתן אף לנתק את ההקלטה מרחוק. מכשירים אלו מגיעים עם זיכרון מובנה, כך שניתן לחזור אליהן לאחר מכן. מכשירים אלו משמשים, כאשר מעוניינים לפקח על גן הילדים, או כאשר מעוניינים אף להקליט את השיעור או ההרצאה בכתה/ אודיטוריום, באיכות גבוהה.

מכשירי הקלטה לטלפון קווי

טלפונים קווים עדיין מהווים את עיקר הפעילות בחברות רבות, לרבות חברות, אשר מפעילות מוקדי שירות לקוחות, חברות, אשר מנטרות את שיחות המכירה של העובדים שלהם, וכן לצורכי למידה. מכשירי ההקלטה לטלפון קווי, מסוגלים להתחבר למספר טלפונים במקביל, כל השיחות מנוהלות באפליקציה ייעודית, כך שניתן לגשת אליהן בכל עת על ידי חיפוש מועד השיחה, ואף מאיזו שלוחה היא יצאה. המוצר קל מאוד להתקנה, ואינו דורש תחזוקה מיוחדת.

מכשירי הקלטה למכשירים סלולאריים

זהו אינו סוד, שכבר כיום ניתן למצוא אפליקציות רבות, אשר משמשות להקלטת שיחות במכשיר הסלולארי. אך למרבה הצער, אפליקציות אלו מספקות מענה חלקי בלבד, שכן ברובן המוחלט, הן מקליטות צד אחד של השיחה, שהוא בדרך כלל הצד שלכם, ואילו חלקה השני של השיחה, אינו נשמע. מי שבוודאי השתתף בדיון, או קיבל ייעוץ טלפוני, חווה מפח נפש בשל כך. מכשירי הקלטה למכשירים סלולאריים באים לתת מענה בדיוק לנקודה זו, מאפשרים הקלטה של שני צדדים השיחה באיכות שמע יוצאת מן הכלל. כולם מתממשקים למערכות ההפעלה המובילות, IOS  ואנדרואיד. חלקם משולבים עם אוזניות ושפורפרות.

מכשירי הקלטה מוסווים

בדומה למצלמות גם הקלטה קולית נדרשת להיות מוסווית. מכשירי הקלטה אלו מתאימים במיוחד, לביצוע ביקורות ובקרות, הם נמצאים כמעט בכל פריט, שלא יעורר חשד, החל מכובעים, משקפיים, עטים, מפתחות, שעונים, תכשיטים, שקעים, דיסק נייד ועוד.

 

לסיכומו של עניין, מכשירי הקלטה ניידים ונייחים הם אמצעי רלוונטי מאוד לשימושים נרחבים, החל משימושים פרטיים הכוללים ניתור ובקרה על כל המתרחש ב"דלתיים סגורות" בין אם מדובר בפיקוח סמוי על נותני השירות שלכם, וכן לצרכים עסקיים. כגון: ניתור שיחות, למידה, בקרה על מערכי השירות והמכירה ועוד.
כמו כן, מכשירי הקלטה מהווים פתרון מעולה לכל מי, שמעוניין להקליט הרצאות ושיעורים באיכות שמע טובה. וכן כאשר מעוניין להקליט שיחות באיכות מעולה, מבלי להיות תלוי באפליקציות.

השאר תגובה