מחמם מגבות – למה זה טוב? מי צריך את זה? ואיך נדע מה מספיק טוב?

towel-2608073__340[1]

 

סיימתם להתקלח או שהוצאתם בגדים ומגבות מהכביסה. קר בחוץ ככה שאתם לא יכולים להוציא את המגבות לייבוש, ובכלל לא בטוח שעד המקלחת הבאה המגבת שלכם תהיה יבשה מספיק. מה עושים במקרה כזה? נכון, משתמשים במחמם מגבות, שגם עוזר לייבש את הכביסה.

אין ספק שמייבשי כביסה הפכו למוצר חובה בבתים רבים בישראל, אך חשוב לזכור שהם צורכים הרבה מאוד חשמל. מה עושים כשרוצים לייבש מספר פריטים בודדים שעברו כביסה ולא רוצים להפעיל מייבש בשביל התהליך? פונים למחמם מגבות, מניחים את הדברים הרטובים ונותנים לקסם לקרות.

כיום, הביקוש והצורך במחמם מגבות עולה בבתים רבים בישראל ואפשר להבין מדוע. בסה״כ מדובר בפתרון חימום לא יקר שגם צורך מעט מאוד חשמל. בנוסף, הוא גם מחמם את האזור בו הוא נמצא, ככה שגם המקלחת שלכם יכולה להתחמם מעט, מה שיכול להיות נפלא אם אין לכם תנור על התקרה ואתם קופאים מקור אחרי שאתם מסיימים להתקלח.

ניתן להניח עליו, כאמור, כביסה עדינה, הוא מוצר בטיחותי ומאוד מומלץ.towels-2823657__340[1]

איך נדע מה המחמם שהכי טוב עבורנו?

כמו מוצרים רבים אחרים בשוק, גם את מחמם המגבות ניתן למצוא במגוון רחב של מותגים וסוגים שונים שלכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו. אחד הקריטריונים שבהם עושים שימוש כדי למדוד את האפקטיביות של מחמם המגבות היא כמות הצלעות שיש לו (לרוב מנירוסטה). ככל שלמחמם יהיו יותר צלעות ככה הוא גם יהיה חזק יותר, וגם תוכלו לעשות בו שימוש רב יותר. לדוגמא: מחמם מגבות עם 4 צלעות, יהיה יעיל יותר בחימום של מגבת אחת כל פעם אך אם תשתמשו למשל במחמם מגבות עם 14 צלעות, אזי בנוסף למגבת תוכלו לחמם בו זמנית כביסה עדינה כיוון שיהיה לכם יותר מקום.

אז הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות בשביל לדעת מה מתאים לכם, זה להבין מה הצורך שלכם.

הדבר השני זה להתייעץ עם בעלי מקצוע ומקומות שניתן לסמוך עליהם. אל תתפתו לרכוש מחמם מגבות מכל אחד. וודאו היטב מול החברה מה אתם מקבלים, מה האחריות וכל מידע נוסף שיעזור לכם להחליט.

השאר תגובה